Ako môžeš BEZ investovania tisícok eur IHNEĎ začať sebavedome rásť?
pripravujeme audio
KÚPIŤ E-BOOK

Práve si sa dostala ku mojej druhej jedinečnej a unikátnej knihe, ktorá je unikátna, pretože pochádza priamo z mojej hlavy a osobnej cesty, ktorou som si prešla a stále prechádzam s veľkou vďačnosťou a nadšením :-)

Moja milá žienka, ja som si vedomá, že existuje už veľmi veľa informácií a tiež kníh, ktoré sú dostupné v papierovej aj digitálnej forme, ale som si istá, že tento môj druhý e-book je veľkým unikátom a prezradí Ti z mojej vlastnej skúsenosti, aká Ťa dokáže čakať cesta, keď sa rozhodneš zobrať život do vlastných rúk a začneš sa každý deň posúvať krôčikmi ďalej a tým zvyšovať svoju vlastnú hodnotu. Chcem ťa previesť mojou vlastnou skúsenosťou od maminy prvej dcérky bez predošlej pracovnej skúsenosti až po ženu, ktorá od roku 2018 zmenila vlastnú situáciu a dennou prácou, posúvaním vlastných limitov a dôverou v samú seba, systém si splnila už viac snov a momentálne viem, že moje poslanie je povzdvihnúť ženy a deti/novú generáciu ku vyššiemu sebavedomiu a spoločnej kráse vzájomných vzťahov.

Môj obrovský sen zo spomínaného roka bolo neodchádzať za prácou do klasického zamestnania po prvej materskej, pretože som túžila zostať s dcérkou (teraz už s dvomi) kedykoľvek, nakoľko okrem iného manžel pracuje na 2 smeny a bála som sa predstavy, že si budeme iba podávať kľučky na dverách a taktiež nám dcérku (dnes už dve) nemá kto sústavne strážiť. Som denne vďačná za príležitosť, ktorá nám zmenila život ku lepšiemu nakoľko som sa stala rovnocennou partnerkou v rozpočte a vďaka ktorej som predišla môjmu strachu odchádzania od rodiny najmä vtedy, keď ma najviac ako mamu potrebujú.

Viem, že v tomto e-booku sú moje osobné skúsenosti, ktoré som používala v obchode a tiež sústavne implementujem aj v mojom súkromnom živote od žien a aj mužov, ktorí ma inšpirovali a vďaka ktorým som vedela, že dôležité je veriť, makať a systém s tým, že si budujem vlastnú značku a osobnosť, vďaka ktorej som už pomohla desiatkam ženám.

Mojou veľkou túžbou je pomôcť ženám a rodinám vytvoriť si zo života krásny zážitok práve tým, aby si začali viac veriť a boli sebavedomejšie v rozhodnutiach a tiež komunikácií so sebou, rodinou a okolím. Možno práve u teba je možnosť práce na vlastnej osobnosti a hlave dôležitá pre ten čas, ktorý je tak vzácny a chceš ho tráviť čo najzmysluplejšie viac s rodinou, priateľmi alebo si vychutnávať koníčky a záľuby.

Ver mi, že v momente ako uveríš, že je možné všetko čo chceš a si pripravená preto aj niečo urobiť, zmeniť, obetovať, veriť, veriť a veriť, tak tvoj život naberie úplne iné obrátky. Bude presne taký, akým štýlom ho budeš smerovať. Som si istá, že v tomto momente máš ďaleko naviac ako si teraz myslíš.

Práve preto som veľmi šťastná a vďačná, že mám v rukách reálnu príležitosť už od 2018, vďaka ktorej môžem a chcem každý deň pomôcť práve tej žene, ktorá chce a ktorá mi dovolí vstúpiť do jej bežného života a tým spoločne dokážeme vytvoriť niečo skutočne jedinečné.

Ako môžeš bez investovania tisícok eur ihneď začať sebavedomo rásť? - e-book cover

Ako je možné, že to hovorím s takou istotou?

Pretože ja sama som si cestou od nepoznania až po milovníka v tejto oblasti prešla so všetkými výzvami, radosťami, strachmi, posúvaním vlastných limitov a dennou prácou na sebe. To je to, čo odovzdám denne ďalej a kam každé nové ráno kráčam, pretože rebrík úspechu nikdy nie je preplnený :-)

TENTO EBOOK si nikdy predtým nečítala, pretože pochádza priamo odo mňa a ja ti želám, aby si si čítanie skutočne užila a pokiaľ poznáš už môj prvý, tak verím, že to bude pre teba opäť prínosná a príjemná jazda.

Nehľadaj v tom žiadny háčik. Ebook je tu pre teba a som tu aj ja pokiaľ chceš, aby som ti na ceste za vlastným sebavedomím pomohla.

Ako môžeš BEZ investovania tisícok eur IHNEĎ začať sebavedome rásť? - e-book cover

Tak poď do toho, pretože máš k dispozícii skutočne skvelú cenu, ktorá má ďaleko vyššiu hodnotu, akú som jej reálne dala.

Prečo?

Pretože aj keď si úplne na začiatku za cestou sebarozvoja a možnosti posúvať sa ďalej ako osobnosť a unikát, tak táto cena ti neukrojí z rozpočtu a dokonca nie je ani zadarmo práve preto, aby si vedela, že už týmto krokom investuješ do svojich lepších zajtrajškov.

Cena 6,99€ je plná cena e-booku, ktorý v tejto cene verím, že nadupaný mojimi pohľadmi, skúsenosťami a vierou, že pomôže vám všetkým ženám, ktoré chcú. Stačí si kliknúť na platbu a po jej spárovaní ti pošlem na e-mail tento druhý unikát, ktorý bude IBA tvoj a mne je cťou, že ho budeš držať v ruke, čítať a verím, že nájdeš presne to, čo hľadáš ♥

Ako môžeš bez investovania tisícok eur ihneď začať sebavedomo rásť? - referencia na ebook

Dovolím si tu napísať, že toto je úplne neodolateľná ponuka, pretože za málo peňazí máš veľa muziky na základe mojej vlastnej skúsenosti, vďaka ktorej som sa aj ja posunula na sebavedomejšiu spokojnešiou, šťastnejšiu žena v súkromnej oblasti a tiež mojej pracovnej. Vždy tá najlepšia investícia je do seba, pretože v momente ako budeš pracovať na zlepšení samej seba, tak mi môžeš veriť, že to na sebe pocítiš a môžeš si plniť ďaleko viac snov ako je tomu teraz, pretože ťa brzdia vlastné limity a strachy, ktoré v hlave máš.

Tak urob niečo, čo si doteraz neurobila a zmeň svoje ďalšie dni tým, že budeš šťastná a začneš si plniť vlastné sny, pretože zapracuješ na vlastnej mysli a komunikácií. ty na to máš žienka, máš :-)

Ako môžeš BEZ investovania tisícok eur IHNEĎ začať sebavedome rásť?
6,99 €
Digitálna kópia e-booku
Voliteľná 30 minútová online konzultácia s Paťkou
Pokračovať k platbe