Ako som si vybudovala príjem BEZ predošlých pracovných skúseností už počas prvej
    materskej?
pripravujeme audio
KÚPIŤ E-BOOK

Práve si sa dostala ku jedinečnej a unikátnej knihe, ktorá nemá obdobu nakoľko pochádza priamo z mojej hlavy a z osobnej cesty, ktorou som si prešla :-)

Moja milá žienka, ja som si vedomá, že existuje už veľmi veľa informácií a tiež kníh, ktoré sú dostupné v papierovej aj digitálnej forme, ale prezradí ti z mojej vlastnej skúsenosti aká ťa dokáže čakať cesta, keď sa rozhodneš byť súčasťou network marketingu napríklad v mojom tíme a čím všetkým som si prešla od maminy prvej dcérky bez predošlej pracovnej skúsenosti až po ženu, ktorá od roku 2018 zmenila vlastnú situáciu a dennou prácou, posúvaním vlastných limitov a dôverou v samú seba si splnila už viac snov.

Jeden z najdôležitejších bolo neodchádzať za prácou do klasického zamestnania po prvej materskej, pretože som túžila zostať s dcérkou kedykoľvek, nakoľko okrem iného manžel pracuje na 2 smeny a bála som sa predstavy, že si budeme iba podávať kľučky na dverách a taktiež nám dcérku (dnes už dve) nemá kto sústavne strážiť. Som denne vďačná za príležitosť, ktorá nám zmenila život ku lepšiemu nakoľko som sa stala rovnocennou partnerkou v rozpočte a vďaka ktorej som predišla môjmu strachu odchádzania od rodiny najmä vtedy, keď ma najviac ako mamu potrebujú.

Viem, že v tomto e-booku sú moje osobné skúsenosti, ktoré som v obchode implementovala od žien a aj mužov, ktorí ma inšpirovali a vďaka ktorým som vedela, že stačí veriť, makať a systém jednoducho duplikovať s tým, že si budujem vlastnú značku, vďaka ktorej som už pomohla desiatkám ženám a rodinám vyzerať lepšie a aj sa tak cítiť.

Mojou veľkou túžbou je pomôcť ešte minimálne 1000 ženám a rodinám vytvoriť si extra príjem, stabilné podnikanie na Slovensku alebo v zahraničí. Možno práve u Teba to nie je extra príjem, ale čas, ktorý je tak vzácny a chceš ho tráviť viac s rodinou, priateľmi alebo si vychutnávať koníčky a záľuby. Budem ti na tej ceste svietiť, keď to budeš chcieť a budeš pripravená.

Ver mi, že v momente ako uveríš, že je možné všetko čo chceš a si pripravená preto aj niečo urobiť, zmeniť, obetovať, veriť, veriť a veriť, tak tvoj život naberie úplne iné obrátky. Budú presne také, akým štýlom ho budeš smerovať.

Práve preto som veľmi šťastná a vďačná, že mám v rukách reálnu príležitosť už od 2018, vďaka ktorej môžem a chcem každý deň pomôcť práve tej žene, ktorá chce a ktorá mi dovolí vstúpiť do jej bežného života a tým spoločne dokážeme vytvoriť niečo skutočne jedinečné.

Ako som si vybudovala príjem BEZ predošlých pracovných skúseností už počas prvej
    materskej? - e-book cover

Ako je možné, že to hovorím s takou istotou?

Pretože ja sama som si cestou od nepoznania až po experta v tejto oblasti prešla so všetkými výzvami, radosťami, strachmi, posúvaním vlastných limitov a dennou prácou na sebe. To je to, čo odovzdám denne ďalej a kam každé nové ráno kráčam, pretože rebrík úspechu nikdy nie je preplnený :-)

TENTO E-BOOK si nikdy predtým nečítala, pretože pochádza priamo odo mňa a ja ti želám, aby si si čítanie skutočne užila.

Nehľadaj v tom žiadny háčik. E-book je tu pre teba a som tu aj ja pokiaľ ty to chceš a pokiaľ si vzájomnú spoluprácu spolu vieme užiť.

TAK UROB NIEČO, ČO SI DOTERAZ NEUROBILA A ZMEŇ SVOJE ĎALŠIE DNI TÝM, ŽE BUDEŠ ŠŤASTNÁ A ZAČNEŠ SI PLNIŤ VLASTNÉ SNY, PRETOŽE TY NA TO MÁŠ ŽIENKA, MÁŠ :-)

NEKUPUJ SI TENTO E-BOOK V TOM PRÍPADE, AK SI MYSLÍŠ, ŽE BEZ PRÁCE PRÍDU KOLÁČE. TOTO JE PODNIKANIE A PRÁCA, KDE PRÍDU VÝSLEDKY PRÁVE VTEDY, KEĎ NIEČO PRE TO ROBÍME 🙂

Ako som si vybudovala príjem BEZ predošlých pracovných skúseností už počas prvej
    materskej? - referencia Ako som si vybudovala príjem BEZ predošlých pracovných skúseností už počas prvej
    materskej? - referencia Ako som si vybudovala príjem BEZ predošlých pracovných skúseností už počas prvej
    materskej? - referencia

Zainvestuj do unikátneho e-booku, kde máš moju cestu a postup ako som si vybudovala príjem popri materskej👇

Ako som si vybudovala príjem BEZ predošlých pracovných skúseností už počas prvej materskej?
6,99 €
Digitálna kópia e-booku
Voliteľná 30 minútová online konzultácia s Paťkou
Pokračovať k platbe