Jednoduchý návod ako si užívať dojčenie hneď po pôrode.
pripravujeme audio
KÚPIŤ E-BOOK

Práve si sa dostala ku mojej jedinečnej knihe Jednoduchý návod ako si užívať dojčenie hneď po pôrode , ktorá je opať unikátna, pretože pochádza priamo odo mňa a z osobnej cesty, ktorou som si prešla a stále prechádzam s veľkou vďačnosťou a nadšením :-) Je to môj veľký sen, aby som pomohla mojou skúsenosťou, pracovaním na sebe, osobných skúseností, štúdia a aby sme mali zdravší, krajší a spokojnejší život sami so sebou, našou rodinou a aj okolím.

Milá žienka prihováram sa ti a tiež som si vedomá, že existuje už veľmi veľa informácií a tiež kníh, ktoré sú dostupné v papierovej aj digitálnej forme, ale som si istá, že tento môj e-book, kde je vysvetlená unikátna cesta, ktorou som si prešla s dojčením u oboch dcérok + jeden reálny príbeh ženy, ktorú osobne poznám a pohľad na jej 2 príbehy s dvoma dcerkami svojou podstatou výnimočný a prezradí ti z mojej a tiež jej vlastnej skúsenosti, aká ťa dokáže čakať cesta, keď sa rozhodneš zobrať dojčenie do vlastných rúk a začneš sa na toto mimoriadne dôležité obdobie pripravovať už počas tehotenstva, čo je kľúč ku úspechu dlhodobého dojčenia a užívania si tohto vzťahu hneď po pôrode so svojím bábätkom, pretože nie je norma, aby sa pri dojčení cítila bolesť alebo aby sme mali obavy či máme dosť mlieka, a pod.. Momentálne viem, že moje poslanie je pozdvihnúť ženy/celé rodiny a deti/novú generáciu ku vyššiemu sebavedomiu a kvalitnejšiemu spoločnému zdraviu, ktoré máme skutočne iba jedno a potrebujeme si ho vážiť a vedieť, že vždy vieme získať správne informácie pre tie najlepšie začiatky a do budúcnosti aj spomienky.

Viem, že v tomto e-booku, ktorý máš k dispozícii za cenu, ktorá je verím dostupná takmer všetkým sú veľmi hodnotné naše osobné skúsenosti + reálny príbeh ženy, ktorá sa o svoju skúsenosť s dojčením, ale aj nedojčením podelila otvorene, pretože chce svojou skúsenosťou pomôcť každej z vás, ktorá sa na obdobie materstva pripravuje.

Ver mi, že v momente ako uveríš, že je možné všetko čo chceš a si pripravená preto aj niečo urobiť, zmeniť, obetovať, veriť, veriť a veriť, tak som si istá, že tento môj e-book, kde je vysvetlená unikátna cesta, ktorou som si prešla s dojčením u oboch dcérok + jeden reálny príbeh ženy, ktorú osobne poznám a pohľad na jej 2 príbehy s dvoma dcérkami svojou podstatou výnimočný tvoj život a život vašich ratolestí naberie úplne iné obrátky. Bude presne taký, akým štýlom ho budete smerovať. Som si istá, že v tomto momente máte ďaleko naviac ako si teraz myslíte.

Jednoduchý návod ako si užívať dojčenie hneď po pôrode.?

Práve preto som veľmi šťastná a vďačná, že mám v rukách reálnu príležitosť už od 2018, vďaka ktorej môžem a chcem každý deň pomôcť práve tým ženám/rodinám, ktorí chcú a ktorí mi dovolia vstúpiť do ich bežného života a tým spoločne dokážeme vytvoriť niečo skutočne jedinečné.

Ako je možné, že to hovorím s takou istotou?

Pretože ja sama som si cestou od nepoznania až po milovníka v tejto oblasti prešla so všetkými výzvami, radosťami, strachmi, posúvaním vlastných limitov a dennou prácou na sebe. To je to, čo odovzdám denne ďalej a kam každé nové ráno kráčam, pretože rebrík úspechu nikdy nie je preplnený :-)

Nehľadaj v tom žiadny háčik. Ebook je tu pre vás a som tu aj ja pokiaľ chcete, aby som vás na ceste za krajším životom určitým spôsobom viedla.

Prečo?

Pretože každá mamina, bábo, ale aj oteckovia majú podľa môjho názoru mať čo najlepší štart už počas tehotenstva práve na to, aby si podporili svoje vlastné zdravie + dôsledne sa pripravili aj na rolu dojčenia, pretože s mliečkom už do pôrodnice ideme a netreba čakať, kým to mliečko príde. So správnymi informáciami vie každá mamina, ktorá chce mať čo najlepší štart, dojčiť, vytrvať a zvládnuť aj bežné ťažkosti. Keď máme podporu, správne informácie a čím menej zásahov hneď po pôrode, tak tým krajšia vie byť tá cesta už v prvé hodiny.

Jednoduchý návod ako si užívať dojčenie hneď po pôrode.

Dovolím si tu napísať, že toto je úplne neodolateľná ponuka, pretože za pár eur máš veľa muziky na základe mojej vlastnej skúsenosti, skúsenosti ženy, ktorú reálne tiež poznám + jednoduchý návod ako si viete dojčenie užívať od začiatku. Som si istá, že táto investícia bude stáť za to a pomôže ti spoločne s bábätkom mať čo najkrajší začiatok a vytrvať s tým, že si to užívate. Ja sa už teraz veľmi teším práve na to koľkým rodičom to zmení začiatok a prípravu na obdobie menom materstvo = rodičovstvo. S láskou a pozdravom Bc. Paťka Šadibolová ♥

Jednoduchý návod ako si užívať dojčenie hneď po pôrode.
6,99 €
Digitálna kópia e-booku
Voliteľná 30 minútová online konzultácia s Paťkou
Pokračovať k platbe
Loading…
Loading the web debug toolbar…
Attempt #