Ako môžete BEZ drastických zmien začať jednoducho, efektívne a okamžite budovať odolnejšie zdravie/krásu vás a vašej rodiny?
pripravujeme audio
KÚPIŤ E-BOOK

Práve si sa dostala ku mojej ŠTVRTEJ jedinečnej a unikátnej knihe, ktorá je unikátna, pretože pochádza priamo z mojej hlavy a osobnej cesty, ktorou som si prešla a stále prechádzam s veľkou vďačnosťou a nadšením :-) Tu je môj veľký sen, aby som pomohla mojou skúsenosťou a študovaním kníh a komunikácie, aby sme mali zdravší, krajší a spokojnejší život sami so sebou, našou rodinou a okolím.

Moji milí čitatelia a tiež rodičia, ja som si vedomá, že existuje už veľmi veľa informácií a tiež kníh, ktoré sú dostupné v papierovej aj digitálnej forme, ale som si istá, že tento môj ŠTVRTÝ e-book je mojím ďalším veľkým unikátom a prezradí vám z mojej vlastnej skúsenosti, aká vás dokáže čakať cesta, keď sa rozhodnete zobrať život do vlastných rúk a začnete sa každý deň posúvať krôčikmi ďalej a tým sa jednoduchými krokmi BEZ drastických zmien posúvať ďalej v oblasti vášho vlastného zdravia a krásy. Chcem vás previesť našou vlastnou skúsenosťou od maminy prvej dcérky bez predošlej pracovnej skúsenosti až po ženu, ktorá od roku 2018 zmenila vlastnú situáciu a dennou prácou, posúvaním vlastných limitov a dôverou v samú seba, systém si splnila už viac snov a momentálne viem, že moje poslanie je povzdvihnúť ženy/celé rodiny a deti/novú generáciu ku vyššiemu sebavedomiu a kvalitnejšiemu spoločnému zdraviu, ktoré máme skutočne iba jedno a potrebujeme si ho vážiť.

Môj obrovský sen zo spomínaného roka bolo neodchádzať za prácou do klasického zamestnania po prvej materskej, pretože som túžila zostať s dcérkou (teraz už s dvomi) kedykoľvek, nakoľko okrem iného manžel pracuje na 2 smeny a bála som sa predstavy, že si budeme iba podávať kľučky na dverách a taktiež nám dcérku (dnes už dve) nemá kto sústavne strážiť. Som denne vďačná za príležitosť, ktorá nám zmenila život ku lepšiemu nakoľko som sa stala rovnocennou partnerkou v rozpočte a vďaka ktorej som predišla môjmu strachu odchádzania od rodiny najmä vtedy, keď ma najviac ako mamu potrebujú.

Viem, že v tomto e-booku sú moje (naše) osobné skúsenosti, ktoré tiež sústavne implementujem aj v mojom súkromnom živote pre čo najlepšie zdravie mňa a mojej rodiny.

Verte mi, že v momente ako uveríte, že je možné všetko čo chcete a ste pripravení preto aj niečo urobiť, zmeniť, obetovať, veriť, veriť a veriť, tak váš život a život vašich ratolestí naberie úplne iné obrátky. Bude presne taký, akým štýlom ho budete smerovať. Som si istá, že v tomto momente máte ďaleko naviac ako si teraz myslíte.

Ako môžete BEZ drastických zmien začať jednoducho, efektívne a okamžite budovať odolnejšie zdravie/krásu vás a vašej rodiny?

Práve preto som veľmi šťastná a vďačná, že mám v rukách reálnu príležitosť už od 2018, vďaka ktorej môžem a chcem každý deň pomôcť práve tým rodičom a deťom, ktorí chcú a ktorí mi dovolia vstúpiť do ich bežného života a tým spoločne dokážeme vytvoriť niečo skutočne jedinečné.

Ako je možné, že to hovorím s takou istotou?

Pretože ja sama som si cestou od nepoznania až po milovníka v tejto oblasti prešla so všetkými výzvami, radosťami, strachmi, posúvaním vlastných limitov a dennou prácou na sebe. To je to, čo odovzdám denne ďalej a kam každé nové ráno kráčam, pretože rebrík úspechu nikdy nie je preplnený :-)

Nehľadaj v tom žiadny háčik. Ebook je tu pre vás a som tu aj ja pokiaľ chcete, aby som vás na ceste za krajším životom s deťmi pomohla.

Ako môžete BEZ drastických zmien začať jednoducho, efektívne a okamžite budovať odolnejšie zdravie/krásu vás a vašej rodiny?

Tak poďte do toho, pretože máte k dispozícii skutočne skvelú cenu, ktorá má ďaleko vyššiu hodnotu, akú som jej reálne dala.

Prečo?

Pretože aj keď si úplne na začiatku za cestou ešte lepšieho zdravia a krásy a možnosti posúvať sa ďalej ako osobnosť a unikát, tak táto cena vám neukrojí z rozpočtu a dokonca nie je ani zadarmo práve preto, aby ste vedeli, že už týmto krokom investujete do svojich lepších zajtrajškov.

Cena 6,99€ je plná cena ebooku, ktorý v tejto cene verím, že nadupaný mojimi pohľadmi, skúsenosťami a vierou, že pomôže vám všetkým, ktorí chcú. Stačí si kliknúť na platbu a po jej spárovaní vám pošlem na e-mail tento druhý unikát, ktorý bude IBA váš a mne je cťou, že ho budete držať v ruke, čítať a verím, že nájdete presne to, čo hľadáte ♥

Ako môžete BEZ drastických zmien začať jednoducho, efektívne a okamžite budovať odolnejšie zdravie/krásu vás a vašej rodiny?

Dovolím si tu napísať, že toto je úplne neodolateľná ponuka, pretože za málo peňazí máte veľa muziky na základe mojej vlastnej skúsenosti, vďaka ktorej som sa aj ja posunula na sebavedomejšiu spokojnešiou, šťastnejšiu žena v oblasti materstva/podnikania/sebavedomia/zdravia a aj krásy. Vždy tá najlepšia investícia je do seba, pretože v momente ako budete pracovať na zlepšení samej seba, tak mi môžete veriť, že to na sebe pocítite a môžete si plniť ďaleko viac snov ako je tomu teraz, pretože vás brzdia vlastné limity a strachy.

TAK UROBTE NIEČO, ČO STE DOTERAZ NEUROBILI A ZMEŇTE SVOJE ĎALŠIE DNI TÝM, ŽE BUDETE ŠŤASTNÍ A EŠTE VIAC ZDRAVÍ JEDNODUCHÝMI KROKMI BEZ DRASTICKÝCH ZMIEN VO VAŠEJ RODINE.

Ako môžete BEZ drastických zmien začať jednoducho, efektívne a okamžite budovať odolnejšie zdravie/krásu vás a vašej rodiny?
6,99 €
Digitálna kópia e-booku
Voliteľná 30 minútová online konzultácia s Paťkou
Pokračovať k platbe