Ako sa jednoducho pripraviť na dojčenie počas tehotenstva.
pripravujeme audio
KÚPIŤ E-BOOK

Práve si sa dostala ku mojej siedmej jedinečnej a unikátnej knihe, pretože pochádza priamo z mojej hlavy a osobnej cesty, ktorou som si prešla a stále prechádzam s veľkou vďačnosťou, že sa to deje :-)

Milá budúca mamička, ja som si vedomá, že existujú informácie, ktoré sú dostupné v papierovej aj digitálnej forme, ale som si istá, že tento môj siedmy e-book, je veľkým darom a prezradí Ti z mojej vlastnej osobnej a odbornej skúsenosti, aká Ťa dokáže čakať cesta, keď sa rozhodneš pripraviť na dojčenie ešte počas tvojho tehotenstva a začneš sa každý deň posúvať krôčikmi ďalej a tým zvyšovať svoju vlastnú informovať v tejto oblasti, ktorá ešte stále má kopec nejasností, zmätkov, mýtusov už v pôrodniciach.

Chcem ťa previesť prípravou na dojčenie práve preto, že z osobnej skúsenosti, ale aj z odbornej praxe viem aká je stále vo viacerých pôrodniciach slabá starostlivosť o dojčenie a to sa deje veľmi často aj u pediatrov či z najbližšieho okolia.

NIE JE NORMÁLNE PRI DOJČENÍ ZAŽÍVAŤ BOLESŤ ANI BYŤ SKLAMANÁ, FRUSTROVANÁ A NIE JE PRAVDA ŽE EXISTUJE SLABÉ MLIEKO ČI DOKONCA, ŽE SA NA MLIEČKO ČAKÁ PO PÔRODE 3 DNI.. ☹️

Som denne vďačná za príležitosť, ktorá mi zmenila pohľady ku lepšiemu a zdravšiemu životu a vďaka ktorej s nadšením pomáham ďalším maminkám a bábätkám pochopiť a vidieť zmysel dojčenia v ľahkosti, jednoduchosti so správnymi krokmi.

Ako sa jednoducho pripraviť na dojčenie počas tehotenstva.?

Viem, že v tomto e-booku sú odborné a jemne aj moje osobné skúsenosti, ktoré som používala pri dojčení oboch dcér. V čase písania tohto ebooku sa naša druhá trojročná dcérka ešte stále dojčí. Do dnešného dňa som už pomohla desiatkám ženám na osobnom poradenstve pri dojčení, ale tiež ženám, ktoré ma kontaktovali s prípravou na dojčenie ešte počas tehotenstva.

Ako je možné, že to hovorím s takou istotou?

Pretože ja sama som si cestou od nepoznania až po milovníka v tejto oblasti prešla so všetkými výzvami, radosťami, strachmi, posúvaním vlastných limitov a dennou prácou na sebe. To je to, čo odovzdám denne ďalej a kam každé nové ráno kráčam, pretože rebrík úspechu v dojčení nikdy nie je preplnený :-)

TENTO EBOOK si nikdy predtým nečítala, pretože pochádza priamo odo mňa a ja ti želám, aby si si čítanie skutočne užila a pokiaľ poznáš už moje ďalšie ebooky, tak verím, že to bude pre teba opäť prínosná a príjemná jazda, ktorá ťa pripraví na krásne obdobie dojčenia, ktoré začína HNEĎ po pôrode.

Nehľadaj v tom žiadny háčik. Ebook je tu pre teba a som tu aj ja pokiaľ chceš, aby som ti na ceste za prípravou na dojčenie, respektíve aj priamo s dojčením pomohla.

Tak poď do toho, pretože máš k dispozícii tento ebook iba za 1,99€, ktorý má ďaleko, ale naozaj ďaleko vyššiu hodnotu, akú som mu reálne dala.

Stačí si kliknúť na zakúpenie a pošlem ti na e-mail tento ďalší môj unikát, ktorý bude IBA tvoj a mne je cťou, že ho budeš držať v ruke, čítať a verím, že nájdeš presne to, čo hľadáš ♥

Ako sa jednoducho pripraviť na dojčenie počas tehotenstva.

TAK UROB NIEČO, ČO SI DOTERAZ NEUROBILA A BUĎ PRIPRAVENÁ, NIE PREKVAPENÁ..

S pozdravom Paťka - tvoja profesionálna laktačná poradkyňa a teda maminka iným maminkám 😊

Ako sa jednoducho pripraviť na dojčenie počas tehotenstva.
1,99 €
Digitálna kópia e-booku
Voliteľná 30 minútová online konzultácia s Paťkou
Pokračovať k platbe