Žena vítam ťa na tomto VIP webe a vážim si, že si tu, zdraví ťa Paťka:

Patricia Šadibolová - fotka

Mojou vášňou je pomáhať ženám vytvoriť si príjem, zmeniť kariéru alebo byť sebavedomejšou v komunikácií so sebou, okolím a v neposlednom rade s našimi deťmi

a tiež sa cítiť lepšie a aj tak vyzerať či už popri materskej alebo iných bežných povinnostiach nakoľko ja som bola v podobnej situácii v roku 2018 vtedy popri 1,5 ročnej dcérke a túžila som byť finančne slobodná a po materskej byť naďalej kedykoľvek dieťaťu k dispozícii.

Od spomínaného roka mám už niekoľkoročné skúsenosti, znalosti s online podnikaním v oblasti network marketingu a sama som si prešla cestou úplnej neznalosti tohto systému - extra príjmu - príjmu stabilného a tiež osobnostného rozvoja.

Na základe týchto vlastných znalostí a skúseností priamo z praxe pomáham ženám mať rovnakú možnosť vybudovať si cestu, ktorá vytvorí slobodu, čo podľa každej ženy môže znamenať niečo iné (extra peniaze, stabilita, osobnostný rozvoj,..)

Moja cesta začala už dávno predtým ako som sa stala manželkou a mamou.

Keď som bola ,,slobodná” (bezdetná a dievča) bola som skôr dievča, ktorá v škole bola usilovná, no tichšia a skôr štýl, kde ma dajú, tak tam budem, no niekde tam vo vnútri vo mne rástla duša slobodnej ženy, ktorá chce byť tvorcom svojho života bez rôznych zaškatuľkovaní od seba aj okolia (Paťka je veľmi dobrá, usilovná, chudá, bojí sa,..). Keď tak rozmýšľam, tak to bude možno tým, že som znamenie leva, ktorý má svoju dominanciu a vzbudzuje rešpekt. Som vďačná za moje vtedajšie ja, pretože viem čím som si všetkým prešla a čo všetko bolo štúdium môjho života, ktoré ma dostalo tam, kde som dnes a kam vlastne smerujem.

Dnes som šťastná manželka, mama, žena, dcéra, nevesta, líderka a som to hlavne JA, hrdá na seba a na to, kto som, pretože nie vždy som bola so sebou spokojná. Myslím si, že väčšina žien sa chce stať mamou a mne sa to splnilo. Mám dve krásne dcéry, ktoré sú moje veľké učiteľky a už pri prvej som vedela niekde vo vnútri, že moje najväčšie želanie je to, aby som bola tým správnym vzorom pre moju rodinu a ukázala som im, že keď naozaj niečo chceme, tak dokážeme aj nemožné.

Nevedela som si predstaviť, že materská po 3 rokoch skončí a ja by som musela odísť do zamestnania, ktoré by ma limitovalo časovo, príjmom a mojou vlastnou cestou. Tá predstava bola pre mňa naozaj ťažká, pretože nám reálne ani nemá kto dcérky sústavne strážiť, takže môj cieľ bolo vybudovanie slobody pre seba, pre nás, pre ne...

Patricia Šadibolová - profilová fotka
Patricia Šadibolová - profilová fotka

Ďakujem Bohu, vesmíru, sama sebe, mojim deťom, manželovi, rodičom, že

som zažila všetko, čo som v živote zažila, pretože viem, že vyrástla Patrícia, ktorá si v určitom bode začala veriť viac ako kedykoľvek predtým.

Som sebavedomá žena, ktorá miluje život, samú seba a samozrejme rodinu, a ľudí, ktorí patria do môjho sveta a v neposlednom rade milujem slobodu, ktorú žijem, pretože som sa rozhodla.

V roku 2018 som preto dala šancu network marketingu, o ktorom som okrem toho, že je to ,,nejaká pyramída” a ,,niekto chce na mne zarobiť” nevedela vôbec nič, no moja intuícia ma ťahala vpred tejto výzve a doslova prvej práci v mojom živote. Od začiatku je to pre mňa obrovská škola plná lekcií, ktoré ma či už v pracovnom aj súkromnom živote posúvajú vpred...

Z úplného neznalca tohto odvetvia sa stala úspešná network marketérka a žena, ktorá si verí viac ako kedykoľvek predtým, pretože viem, že touto príležitosťou zmením život ešte veľa iným ženám.

Mojím cieľom je ukázať ženám, ktoré cítia zmenu vo svojom živote, že skutočne na to majú

pokiaľ sú ochotné prechádzať ich vlastnými výzvami a rozhodnúť sa byť tvorkyňou vlastného života. Limity v network marketingu neexistujú a keď sme ku tomu ženy, tak sme neprekonateľné, dokážeme veľké veci.

Tiež je mojím poslaním ženám predstaviť, že aj keď im partner, okolie, rodina neverí, tak som tu, aby som ťa na tvojej ceste podporila, podržala a dokážeš nielen sebe, ale aj ostatným, že možno zo ženy s malým sebavedomím alebo skúsenosťami dokážeš aj s mojou pomocou a podporou v našom tíme omnoho viac ako si dokážeš sama predstaviť.

Patricia Šadibolová - profilová fotka