Ako som si vybudovala príjem bez predošlých pracovných skúseností už počas prvej materskej?

Rozmýšľaš aj ty, čo bude o 3, 2, alebo o 1 rok, keď ti skončí materská?

Budem k tebe úprimná, pretože toto som riešila aj ja na mojej prvej rodičovskej dovolenke s našou dcérkou a pamätám sa, že sa písal rok 2018. V tom čase som mala 1,5 ročnú dcérku, ktorú sme si naozaj užívali, no vedela som, že čas materskej netrvá večne a nastane chvíľa, kedy by som si musela hľadať klasické zamestnanie, čoho som sa reálne obávala nakoľko nám dcérku nemal kto postrážiť a môj manžel je živnostník, ktorý pracuje na 2 smeny a teda nevedela som si predstaviť, kde by som nechala dcérku, ak by bola chorá alebo mala prázdniny... a tiež som chcela byť rovnocenným partnerom v rodinnom rozpočte, aby na všetko nebol manžel sám a tiež sme si mohli bez problémov splácať bežné rodinné náklady, no tiež dopriať dcérke krásne detstvo a nežiť ,,z ruky do úst”, keďže náklady sú v dnešnej dobe vyššie. Mám síce titul z vysokej školy manažmentu, no žiadnu ,,klasickú” prácu za sebou, takže hľadať zamestnanie by bolo o to náročnejšie.

Vždy bolo mojou túžbou byť samostatná a nebyť odkázaná na manžela a tiež som túžila dokázať sebe a ostatným, že aj žena, ktorá má deti, domácnosť môže byť úspešná a dokázať aj iným ženám, že dokážeme byť samé sebou, byť samostatnejšie a byť rovnocenným partnerom v rozpočte a tak si o to viac plniť vlastné sny.

Prečo je tomu tak?

Často komunikujem alebo vidím iné ženy ako chcú byť aktívnejšie popri deťoch alebo svojej práci, no častokrát dostávajú málo kvalitných informácii alebo tiež pociťujú málo podpory od manžela alebo rodiny a tak zlyhajú skôr ako vôbec začnú...

Hovoria si: “Mám na zodpovednosť deti, domácnosť alebo nemám čas pustiť sa do niečo nového.”

Áno je pravda, mnohé chceme byť viac ako ,,iba” žena na materskej, ale nie vždy sa to splní.

Žena, ktorá nevie alebo nemala žiadnu predošlú skúsenosť s prácou či už klasickou alebo v network marketingu (rovnako som bola na tom aj ja) má žiadne alebo nedostatočné informácie ako môže pracovať z domu bez zbytočných nákladov na cestovanie, odchádzanie od rodiny a mať pritom čas na iné bežné povinnosti a príjem, ktorý si reguluje podľa svojich vlastných možností + často z nedostatkových informácií sa ženy boja otravovania iných ľudí alebo ,,čo na to povie mažnel alebo rodina”. Viem o čom hovorím, sama som si prešla tým, čo na mňa povie okolie, keďže som sa rozhodla pre mlm.

Ženy, pritom sa dá tomu úžasne vyhnúť. Ako?

Možno si teraz ženy hovoríte: Dobre, ale ako začať?

Inak ako tí, čo majú neúspešné obchody v MLM alebo predstavu, že toto je pyramída, v ktorej nemôžete uspieť. Najprv sa v tej oblasti trochu vzdelajte a potom začnite konať požadovaným smerom (tiež som sa najskôr jemne vzdelala a potom som konala)

Navrhujem vám, že môžete začať tým, že si dohodnete so mnou bezplatnú 30 minútovú konzultáciu.

Na bezplatnej konzultácii sa spoločne pozrieme:

Mám záujem o konzultáciu s Paťkou.
Dohodnúť si call

O čom sa budeme baviť na konzultácii?

Dôležité, odporúčam prečítať celé...

Táto konzultácia je úplne zdarma a nezáväzná. Prebehne cez telefón/osobne alebo prostredníctvom messenger-u, alebo Zoom v čase, na ktorom sa vopred spoločne dohodneme.

Odporúčam byť niekde na kľudnom mieste a mať pri sebe aj papier a pero, aby ste si mohli zapisovať. Budeme mať spoločný rozhovor, ktorý vám môže priniesť cenné odporúčania a rady, aby ste sa čo najlepšie pre seba rozhodli.

Mám záujem o konzultáciu s Paťkou.
Dohodnúť si call
Mám záujem o konzultáciu s Paťkou.
Dohodnúť si call

S kým budete konzultovať?

Bc. Patrícia Šadibolová je žena, ktorá sa v marci 2018 rozhodla po narodení prvej dcérky žiť slobodný život aj po materskej dovolenke a byť viac ako ,,iba” žena v domácnosti.

Aj napriek prvotnej nedôvere voči príležitosti, ale aj voči sebe a času popri ostatných bežných povinnostiach a domácnosti vyskúšala pracovať z domu a postupne začala budovať svoje vlastné podnikanie, ktoré prvých 16 mesiacov prinášalo do rodinného rozpočtu extra príjem a po tomto čase sa príjem zmenil na stabilný a niekoľkokrát znásobený.

Dnes po viac ako 5 rokoch má aj vďaka správnemu a efektívnemu používaniu sociálnych médií, vzdelávaniu a odhodlaniu pomôcť sebe, svojej rodine a iným vybudovaný stabilný príjem, rastúci tím na SR aj v zahraničí a teda network marketingu sa venuje profesionálne. Taktiež sa kvalifikovala na špeciálne ocenenia od spoločnosti za pomoc pri budovaní extra príjmu alebo stabilného podnikania na SR alebo v zahraničí.

Paťka je dnes manželka, mama dvoch dcér, expert v network marketingu a žena, ktorá sa opäť naučila snívať a touto príležitosťou túži zmeniť život ešte minimálne 1000 ženám a ich rodinám, aby ich život bol podľa ich predstáv slobodnejší, šťastnejší a otvorený novým možnostiam.