Čo hovoria ženy, ktoré s Patríciou už spolupracovali alebo sa dostali do kontaktu?

Spolupráca s Paťkou je vždy inšpirujúca, nakoľko je cieľavedomá, vie kam smeruje a vždy hľadá spôsoby ako sa posúvať vpred a pomáhať ľuďom vo svojom tíme žiť lepší a šťastnejší život.
Zuzana Egyed
Zuzana Egyed - Expertka v network marketingu od roku 2011|zobraziť profil
Patríciu Šadibolovú som spoznala prostredníctvom sociálnych sietí, keďže ešte sme sa osobne nestretli aj tak ju považujem za veľmi dobrosrdečného, priateľského človeka, ktorý si plní svoje sny. Som veľmi rada, že som ju mohla spoznať aspoň takto cez sociálne médiá, vďaka nej som našla svoju novú cestu a začala som si budovať svoj príjem. Celková spolupráca s ňou mi dáva mnoho možností sa zlepšovať a rozvíjať svoj potenciál. Stále keď niečo potrebujem vždy mi poradí čo mám vo svojom obchode zlepšiť. To si veľmi vážim.
Alžbetka Švantnerová
Alžbetka Švantnerová - slobodná žena, ktorá si buduje stabilitu |zobraziť profil
Dohodni si call s Paťkou a naštartuj svoju kariéru.
Dohodnúť si call
Paťka je veľmi ambiciózna a cieľavedomá. Ide si za svojím cieľom a to je v tomto odvetví veľmi dôležité, vedieť kam sa chcem dostať. No napriek tomu, že má svoj cieľ je skvelá ako líderka a nenechá nikoho utopiť sa. Pomohla mi na začiatku rozbehnúť obchod a pomáha mi kedykoľvek sa jej ozvem a to som v obchode už viac ako 3 roky... Odporúčam spoluprácu s ňou, pretože mať niekoho kto vám chce v podnikaní pomôcť je dnes veľmi zriedkavé.
Martinka Strýčková
Martinka Strýčková - žena 3 detí ma materskej, ktorá študuje na vš a buduje si extra príjem |zobraziť profil
Paťka je pracovitá, vytrvalá, spoľahlivá a sebavedomá žena a navyše skvelá líderka, ktorá sa snaží každému pomôcť najlepšie ako vie. Je pre človeka veľkou inšpiráciou. Navyše je veľmi milá, priateľská, pretože samé sme sa stali priateľkami vďaka tejto príležitosti.
Viktória Lukáčová
Mgr. Viktória Lukáčová - pracovala v administratíve a momentálne žena na materskej |zobraziť profil
Dohodni si call s Paťkou a naštartuj svoju kariéru.
Dohodnúť si call
Paťka je veľmi dobrá v tom čo robí. Je nápomocná a ochotná pomôcť a poradiť. Milý a ústretový človek. Pracuje sa mi s Paťkou dobre. Práca je nenáročná, flexibilná, výhoda práce je, že sa dá pracovať z domu popri detičkách.
Tatiana Čimborová
Tatiana Čimborová - mama dvoch detí |zobraziť profil
Paťka je veľmi cieľavedomá žena, ktorá si ide za svojím cieľom. Všetky vedomosti, ktoré načerpáva hneď premieňa na plody svojej práce. Svojmu tímu pravidelne dáva inšpirácie a rady ako napredovať.
Stanislava Michnová
Mgr. Stanislava Michnová - pani učiteľka, vyštudovaný vedec a dvojnásobná mama na materskej |zobraziť profil
Dohodni si call s Paťkou a naštartuj svoju kariéru.
Dohodnúť si call
Paťka nie je len osoba, ktorá mi predstavila príležitosť v network marketingu, vďaka ktorej pomohla mne a mojej rodine v oblasti zdravia, ale je to žena, ktorá mi predstavila príležitosť, vďaka ktorej aj ja môžem pomáhať veľa iným ženám a rodinám vytvoriť si extra príjem alebo stabilné podnikanie kdekoľvek aj popri mojich dvoch dcérkach. Je to žena, ktorá presne vie, kam smeruje. Neustále na sebe pracuje a vďaka jej energii a odhodlaní mení veľa iným rodinám život ku lepšiemu.
Kristína Šadibolová
Kristína Šadibolová - vyštudovaná hotelová akadémia, pracovala ako profi kuchárka a momentálne dvojnásobná mama na materskej dovolenke + moja švagriná, ktorá si buduje vlastné podnikanie v MLM |zobraziť profil